Reklama

Wyróżnienia i nagrody dla łosickich uczennic

02/11/2013 16:55

W październiku w Muzeum w Bielsku Podlaskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród VIII ogólnopolskiej edycji konkursu zatytułowanego „Jan Paweł II w oczach dziecka” na której uczennica Gimnazjum Nr 1 w Łosicach - Katarzyna Chmiel otrzymała wyróżnienie. Natomiast w konkursie zorganizowanym przez Muzeum Niepodległości w Warszawie pod tytułem PAMIĘĆ O POWSTANIU I POWSTAŃCACH STYCZNIOWYCH, Alicja Olizaruk - uczennica kl. III w Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach została laureatką zajmując III miejsce w kategorii klas 0 -III.

Obie uczennice opieką w konkursach objęła Joanna Olizaruk nauczycielka w Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom zdobytych wyróżnień i nagród oraz życzymy powodzenia w kolejnych edycjach. Dziękujemy także Pani Joannie za przygotowanie uczniów i opiekę podczas konkursów.

Reklama

[nggallery id=72]

Informacja i foto Iwona Muder

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości