Reklama

"Wypłyń na głębię"

25/04/2018 10:33

W imieniu Organizatorów zapraszamy na spektakl ku czci św. Jana Pawła II pt. "Wypłyń na głębię". Widowisko odbędzie się 29 kwietnia o godz. 19.00 na Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 1 w Łosicach. Na scenie wystąpi 200 aktorów z naszego miasta (dzieci, młodzież, dorośli). Pomysłodawcą i głównym "dyrygentem" jest ks. Sebastian Mućka, wikariusz parafii św. Zygmunta w Łosicach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości