Reklama

Wypadnięcie z okna

14/07/2014 12:19

W dniu 09.07.2014 r. o godz. 22:40 PSK przyjęło zgłoszenie od dyżurnego Pogotowia Ratunkowego o wypadnięciu młodej dziewczyny z drugiego piętra bloku w miejscowości Łosice. W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia dziewczynka leżała na trawniku przy bloku przykryta kocem. Poszkodowana była przytomna z zachowaną  świadomością, brak widocznych ran lub złamań. Przy dziewczynce była matka, która potwierdziła informację o wypadnięciu córki    przez okno z drugiego piętra bloku mieszkalnego.

Działania Straży polegały na stabilizacji kręgosłupa szyjnego kołnierzem ortopedycznym, ułożenie poszkodowanej na desce ortopedycznej, termoizolacji oraz udzieleniu wsparcia psychicznego. Po wykonaniu tych czynności na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego która poszkodowaną zabrała do szpitala.

Informację sporządził:  Dyżurny  Operacyjny Powiatu st..ogn. Romuald Jóźwiaczuk
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości