Reklama

Wypadek w Woźnikach

18/08/2014 10:25

W kronice strażackiej w zeszłym tygodniu odnotowano następujące interwencje:

W dniu 16.08.2014 r.  o godz. 12:54 PSK przyjęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Woźniki gm. Łosice. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce stwierdzono że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych  Audi A3 w którym nie było osób poszkodowanych i Polonez  w którym były dwie osoby poszkodowane. Działania Straży polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym, ewakuacji z samochodu , przekazaniu ratownikom Pogotowia.  Straty oszacowano na ok.3tys.zł. W czasie prowadzonych działań DK19 była zablokowana.

Reklama

Ponadto w ubiegłym tygodniu zastępy straży pożarnej wzywane były trzykrotnie do usuwania gniazd agresywnie zachowujących się owadów /osy i szerszenie/.

Informację sporządził:  Dyżurny  Operacyjny Powiatu st. kpt. Mirosław Leszczuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości