Reklama

Wypadek z udziałem nietrzeźwego rowerzysty.

19/08/2013 06:10
16 sierpnia około godz. 15:30 na drodze Łosice -Wyczółki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Kierujący jednośladem z obrażeniamiciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Badanie stanu trzeźwości wykazało u kierującego 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.   Policjantom skierowanym na miejsce zdarzenia kierujący rowerem 25- letni mieszkaniec gm. Łosice oświadczył, że został potrącony przez znanego mu mężczyznę kierującego samochodem VW Polo. Badanie na stan trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku wypadku doznał złamania obojczyka i ogólnych potłuczeń.Policjanci szybko dotarli do wskazanego sprawcy. 19 letni mieszkaniec gm. Łosice zaprzeczył aby uczestniczył w tym zdarzeniu. Był on trzeźwy, został przesłuchany a jego pojazd poddano oględzinom. Już teraz wiadomo, że rowerzysta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Pozostałe okoliczności zdarzenia wyjaśniane są obecnie przez funkcjonariuszy KPP w Łosicach.

asp. Tomasz Zozula
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości