Reklama

Wypadek słowackiego tira w Ostromęczynie - 25.11.2012

27/11/2012 08:11
 Wypadek samochodu ciężarowego marki Renault Magnum, którym jechał obywatel Słowacji.Wypadek do którego doszło dnia 25.11.2012r(niedziela )w godzinach porannych ok 8:30. na krajowej drodze 19 w miejscowośći Ostromęczyn.Samochód przewoził folię do pakowania papierosów.W wypadku nikt nie ucierpał. Kierowca został przewieziony na obserwację do łosickiego szpitala. Przyczyną wypadku była gęsta mgła i nadmierna prędkośc niedostowana do warunków panujący na drodze. [half][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/tirwyp1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/tirwyp2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/tirwyp3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/tirwyp4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]      
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości