W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Uszkodzenie mienia W okresie 21-22 sierpnia 2017 roku w Łosicach na ulicy Bialskiej nieznany sprawca pod nieobecność domowników rzucił kamieniem w okno balkonowe mieszkania, wybijając 2 szyby i uszkadzając roletę. Pokrzywdzona, 63 letnia mieszkanka gminy Stara Kornica oszacowała wartość strat na 700 złotych.
Nietrzeźwy kierujący 22 sierpnia 2017 roku w miejscowości Rozwadów, 55 letni mieszkaniec Siedlce kierował samochodem marki VW będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wypadek na quadzie 22 sierpnia 2017 roku w miejscowości Huszlew, 18 letni mieszkaniec tej gminy kierując quadem marki Kawasaki bez wymaganych uprawnień, stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Na skutek wypadku kierujący wraz z 23 letnią pasażerką z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do siedleckiego szpitala. Pasażerka doznała ogólnych potłuczeń natomiast u kierującego stwierdzono obrażenia głowy i twarzy. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.
Zatrzymano poszukiwanego 23 sierpnia 2017 roku policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności służbowe ustalili miejsce pobytu poszukiwanego listem gończym, 55 letniego mieszkańca Łosic, a następnie na terenie gminy Grójec dokonali jego zatrzymania.
Kradzież telefonu 24 sierpnia 2017 roku do tut. KPP zgłosił się 27 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica, który złożył zawiadomienie o kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia b.r. na terenie ośrodka wypoczynkowego w Firleju. Pokrzywdzony oszacował straty na 600 złotych.
Niezatrzymanie do kontroli drogowej 24 sierpnia 2017 roku w miejscowości Nowa Kornica 23 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki Seat w celu uniknięcia kontroli drogowej nie zastosował się do sygnałów funkcjonariuszy policji, nakazujących zatrzymanie pojazdu. Po krótkim pościgu samochód został zatrzymany, kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. W celu ustalenia stanu trzeźwości została pobrana krew do badań.
Kradzież roweru 26 sierpnia 2017 roku w Łosicach na ul. Narutowicz nieznany sprawca z niezamkniętej klatki schodowej bloku dokonał kradzieży roweru marki Romet. Pokrzywdzona, 34 letnia mieszkanka Łosic oszacowała wartość strat na 700 złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze