We wtorek 2 kwietnia na drodze wojewódzkiej nr 811 w Hołowczycach, około godziny 15 miał miejsce wypadek samochodowy. Białorusin prowadzący Forda wszedł z dużą prędkością w zakręt na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierowcę odwieziono do szpitala z otwartym złamaniem ręki. To kolejne zdarzenie z udziałem Białorusinów w tej miejscowości. Jesienią 2012 r. kilkaset metrów dalej zginęła obywatelka tego państwa.
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/wypadek.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/04/wypadek2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze