Reklama

Wypadek w Hołowczycach

19/09/2013 12:04

W dniu 19 września 2013 r. około godziny 8:00 w miejscowości Hołowczyce doszło do zdarzenia drogowego podczas, którego samochód marki Audi wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. 32-letni kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak wskazują wstępne ustalenia wykonane przez policjantów na miejscu zdarzenia 32 letni mieszkaniec gm. Sarnaki kierując samochodem marki Audi nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych w wyniku czego na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierujący z urazem kręgosłupa został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Łosicach. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Reklama

opracował: asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości