4 lutego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyny ORLIKÓW 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Po rozegraniu meczy pierwsze miejsce zajęła drużyna LKS Zbuczyn Zespół I, łosickie kluby zajęły odpowiednio II i V miejsce. Królem strzelców został Jakub Andrzejuk KS Łosice I. Gratulujemy uczestnikom wielkiej pasji i sportowej walki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze