Reklama

Wyniki Halowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyny ORLIKÓW 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

09/02/2017 14:28

4 lutego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyny ORLIKÓW 2006 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Po rozegraniu meczy pierwsze miejsce zajęła drużyna LKS Zbuczyn Zespół I, łosickie kluby zajęły odpowiednio II i V miejsce. Królem strzelców został Jakub Andrzejuk KS Łosice I. Gratulujemy uczestnikom wielkiej pasji i sportowej walki. 

foto: Monika Obrępalska [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157680040377436]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości