W imieniu Organizatorów zapraszamy na "Wykład z profilaktyki zdrowia", który odbędzie się 21 sierpnia o godz. 18.00 w transgranicznym Centrum Dialogu Kultur w Łosicach. Podczas spotkania będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat wpływu pierwiastków na ludzki organizm, jak naturalnie wzmocnić układ odpornościowy i jak w prosty sposób oczyścić organizm z toksyn.
Wstęp bezpłatny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze