Reklama

WYCIECZKA DO SADU

06/10/2015 10:27

01 października dzieci 5 – letnie z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Łosicach wybrały się na wycieczkę autokarową do sadu Pana Bartłomieja Wróbla. W bramie sadu z uśmiechem powitał dzieci właściciel, który zaprosił przedszkolaków na przechadzkę po sadzie i opowiedział jak trzeba dbać o drzewa, aby mieć z nich zdrowe owoce i obfite zbiory.

Dzieci miały okazję obserwować zrywanie jabłek, zwożenie zerwanych jabłek do chłodni. Pan sadownik obdarował dzieci soczkiem jabłkowym, słodyczami oraz pysznymi jabłuszkami, które przywieźliśmy do przedszkola.

Reklama

Degustacja pysznych jabłek odbyła się w salach przedszkolnych.

Zredagowała: Teresa Norwa

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157657212319023]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości