Łosiczanie, zapraszamy na mecz w niedzielę - 21-10-2012r, może nie będzie padać, a może wyłonią się nowi bohaterowie . [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/mecz.jpg width= 635 height= 500 linkstyle= pp ]
Komentarze