Reklama

Wszystkich kibiców zapraszamy na Mecz

19/10/2012 10:10
Łosiczanie, zapraszamy na mecz w niedzielę - 21-10-2012r, może nie będzie padać, a może wyłonią się nowi "bohaterowie". [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/mecz.jpg" width="635" height="500" linkstyle="pp"]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości