25 lutego Biała Podlaska zamieni się we Wschodnią stolicę koktajlową. Tego dnia do miasta przybędą Profesjonalni Barmani z całej Polski, aby zaprezentować koktajl swego autorstwa oraz różnego rodzaju techniki pracy za barem, czy też wymienić się niezbędnym doświadczeniem miksologicznym.
Projekt powstał po to, aby pokazać zgromadzonej publiczności, że prawdziwe barmaństwo to nie tylko codzienna praca ale też i pasja, chęć odkrywania nowych smaków, receptur czy sposób na życie. Tego dnia organizatorzy proponują - WYSKOCZ Z RUTYNY, oderwij się od dnia codziennego.W konkursie biorą udział również zaprzyjaźnieni barmani z Palterowa - Kamil i Przemek, za obu trzymamy kciuki. Powodzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze