Reklama

Wschód zwycięzcą Hosanna Festiwal

03/09/2014 09:52

W ostatni weekend wakacji w Siedlcach odbył się festiwal muzyki chrześcijańskiej - Hosanna Festiwal. W konkursie wziął udział łosicki zespół Wschód oraz Piotrek Odoszewski. Młodzi łosiczanie zawładnęli sercami jury, które przyznało zespołowi Wschód pierwsze miejsce, natomiast Piotrek został nagrodzony dwoma wyróżnieniami. Serdecznie gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za kolejne festiwale i przeglądy. 

Poniżej przedstawimy pełna listę zwycięzców Fastiwalu

Grand Prix- nie przyznano I miejsce (w kolejności alfabetycznej)- MATULA, WSCHÓD II  miejsce- ZETAIGREKA III miejsce- NIEBIESKIE OWIECZKI

Reklama

Wyróżnienie (w kolejności alfabetycznej)- Weronika Kowalczuk i Jakub Pacura, Piotr Odoszewski, POBUDKA, Zespół KSM przy parafii św. Teresy w Siedlcach. Natomiast Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego  Scena Teatralna Miasta Siedlce postanowiło przyznać dodatkowe wyróżnienie Piotrowi Odoszewskiemu i Weronice Falencie.

Foto:  Dominik Karwowski https://www.facebook.com/hosannafestival

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości