Reklama

Wpadł do głębokiej na 7 metrów suchej studni

30/06/2022 10:26
O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, który wpadł do 7 metrowej wyschniętej studni ale upadek nie spowodował u niego poważnych obrażeń. Poszkodowany został wydobyty przez strażaków i przekazany ZRM.  - 29 czerwca kilka minut przed godziną 23⁰⁰ straż pożarna została powiadomiona o mężczyźnie, który wpadł do studni w miejscowości Walim (gm. Stara Kornica). Poszkodowany usiadł na spróchniałych deskach zakrywających otwór studni, które pękły pod wpływem ciężaru, po czym spadł na dno suchej studni o głębokości około 7 metrów. Strażacy wydobyli na powierzchnię przytomnego mężczyznę i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Można mówić o wielkim szczęściu bo po upadku z takiej wysokości poszkodowany doznał jedynie urazu głowy. Zabezpieczono otwór studni tak, aby sytuacja się nie powtórzyła. Zadysponowano zastępy z: JRG Łosice, OSP Nowa Kornica, OSP Nowe Szpaki - informuje KP PSP Łosice. Fot. poglądowe. Pixabay

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości