Reklama

Znów można zażywać kąpieli w zalewie

14/08/2018 11:18

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach w dniu  13 sierpnia br., wydał pozytywną ocenę jakości wody w kąpielisku  na Zalewie Łosickim i tym samym zezwolił na korzystanie z kąpieliska. Obiekt jest czynny codziennie w godzinach od 11.00 do 18.00 - zapraszamy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości