Łosiccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę włamań do sklepu z telefonami i kwiaciarni. 19 letni mieszkaniec Łosic przyznał się do winy. Grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności w związku z włamaniami do placówek handlowych na terenie łosic ustalili i zatrzymali 19 letniego mieszkańca Łosic. Podejrzany przyznał się do włamania do kwiaciarni i sklepu z telefonami komórkowymi. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili 39 skradzionych aparatów. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
asp. Tomasz Zozula

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze