5 grudnia 2014 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu.
Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! Tekst i Foto: Monika Gmitruk i Stanisława Hawryluk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649293452309]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze