
Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! tekst i foto: Dominika Kamińska, Monika Gmitruk, Stanisława Hawryluk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze