,,Ku-ku, ku-ku, precz zimo zła, Już bociek leci cieszą się dzieci. Wiosna, wiosna idzie przez świat’’.
23. 03. 2015 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach dzieci z gr III ,,Biedronki’’ zaprosiły wszystkich przedszkolaków na wspólne powitanie WIOSNY!!!.Pod czujnym okiem M.Bujalskiej i A.Oleksiuk przedstawiły wiosenną inscenizację.
Duża sala, w której wszyscy się zebrali zamieniła się w wielką barwną łąkę pełną kwiatów, ptaków i owadów. Mali aktorzy w przepięknych strojach wspaniale odtwarzali swoje role. Na koniec przedstawienia Pani Wiosna wręczyła wszystkim zgromadzonym w sali dzieciom i paniom wiosenny kwiatek symbolizujący nadejście wiosny. Po zakończonej uroczystości publiczność nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami.
Tekst: A.Oleksiuk Foto: M.Księżopolska
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649230827713]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze