Koło Gospodyń Wiejskich w Mierzwicach zaprasza do Wspólnego Świętowania podczas rodzinnego grillowania 4 czerwca. Od godziny 14:00 pod Świetlicą w Mierzwicach rozpocznie się Rodzinne Grillowanie, które zostanie połączone z obchodami Dnia Dziecka oraz 1szą Rocznicą Reaktywacji Koła Gospodyń. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych.
Jednym warunkiem jest zabranie ze sobą Własnego "Koszyczka" i oczywiście DOBREGO HUMOR. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze