Jak można było zauważyć, ostatnimi dniami trwała intensywna instalacja kamer na terenie naszego miasteczka. Kamery m.in. można zauważyć na dworcu PKS, skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Narutowicza bądź wokół ronda w centrum miasta. Już niebawem zostaną one uruchomione i "operacja" monitoring miasta ruszy pełną parą. Od teraz wszyscy będą mogli czuć się bezpieczniej, a przestępcy nie pozostaną bezkarni.
[nggallery id=3]
Komentarze