Reklama

"Wielki Brat" patrzy

20/08/2012 09:45
Jak można było zauważyć, ostatnimi dniami trwała intensywna instalacja kamer na terenie naszego miasteczka. Kamery m.in. można zauważyć na dworcu PKS, skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Narutowicza bądź wokół ronda w centrum miasta. Już niebawem zostaną one uruchomione i "operacja" monitoring miasta ruszy pełną parą. Od teraz wszyscy będą mogli czuć się bezpieczniej, a przestępcy nie pozostaną bezkarni. [nggallery id=3]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości