750 lecie miasta to okazja do wielkiego świętowania. Obok wielu towarzyszących imprez, punktem kulminacyjnych uroczystych obchodów, jakże słusznej rocznicy była niewątpliwie parada, w którą zaangażowało się wielu mieszkańców. Ciekawym pomysłem okazała się również wystawa starych zdjęć i możliwość zostawienia śladu (w postaci odbitej dłoni) dla potomnych.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157658610160601]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze