W okresie wakacyjnym MUKS "ORZEŁ" ŁOSICE zorganizował przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach Wakacyjną Ligę Szóstek Piłkarskich. Liga cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do programu zgłosiło się 10 drużyn z których najlepszą okazał się WOKAS Łosice. Królem strzelców został Mateusz Kozioł z Wokas Łosice Najlepszym zawodnikiem ogłoszono Mateusza Marczewskiego z Tartak Moskwa Najlepszym bramkarzem okazał się Kamil Lewczuk z Tęcza Korczew.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze