Reklama

W Sarnakach bez roszad

01/12/2014 09:17
O fotel wójta gminy Sarnaki walczyli obecny wójt Andrzej Lipka i Marian Waszczuk. W drugiej turze wyborcy, według nieoficjalnych doniesień,  zdecydowali, że na kolejne 4 lata wójtem będzie Lipka, który uzyskał ponad 300 głosów więcej.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości