Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Ł osickiego organizuje wyjazd z Łosic na obchody VI rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, które odbędą się 10 kwietnia 2016 roku (niedziela) w Warszawie. Zapraszają wszystkich zainteresowanych. Zapisy do dnia 31 marca 2016r.
Więcej informacji pod numerem telefonu 512 340 795.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze