Łosicki Dom Kultury, Parafia pw. Trójcy Świętej w Łosicach oraz portal ŁOSICE.INFO zapraszają do udziału w VI POWIATOWYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "łosickie Anioły". Celem festiwalu jest kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Bożego Narodzenia, pobudzanie zainteresowania śpiewem i tradycją wśród dzieci i młodzieży, stworzenie okazji do skonfrontowania umiejętności wokalnych uczniów uzdolnionych muzycznie z różnych placówek powiatu łosickiego. Festiwal Kolęd i Pastorałek ma formułę konkursu. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, schole z terenu powiatu łosickiego (liczba uczestników w zespole nie może przekraczać 25 osób). Zgłoszeniem na Festiwal jest wypełniona karta uczestnika dostarczona w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 stycznia 2014 r. (czwartek) pocztą, faksem, e-mailem lub osobiście na adres: Łosicki Dom Kultury ul. Piłsudskiego 4, 08-200 Łosice, tel./fax (83) 357-34-23; email: [email protected]. Festiwal odbędzie się w dniu 24 stycznia 2014 r. (piątek) o godz. 9.00 w sali widowiskowej ŁDK. Koncert Laureatów Festiwalu odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2014 r. na Koncercie Kolęd. do pobrania - regulamin, karta zgłoszenia:
Komentarze