Reklama

VI POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK "łosickie Anioły"

28/11/2013 17:30
Łosicki Dom Kultury, Parafia pw. Trójcy Świętej w Łosicach oraz portal ŁOSICE.INFO zapraszają do udziału w VI POWIATOWYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "łosickie Anioły". Celem festiwalu jest kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Bożego Narodzenia, pobudzanie zainteresowania śpiewem i tradycją wśród dzieci i młodzieży, stworzenie okazji do skonfrontowania umiejętności wokalnych uczniów uzdolnionych muzycznie z różnych placówek powiatu łosickiego. Festiwal Kolęd i Pastorałek ma formułę konkursu. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, schole z terenu powiatu łosickiego (liczba uczestników w zespole nie może przekraczać 25 osób). Zgłoszeniem na Festiwal jest wypełniona karta uczestnika dostarczona w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 stycznia 2014 r. (czwartek) pocztą, faksem, e-mailem lub osobiście na adres: Łosicki Dom Kultury ul. Piłsudskiego 4, 08-200 Łosice, tel./fax (83) 357-34-23; email: [email protected]. Festiwal odbędzie się w dniu 24 stycznia 2014 r. (piątek) o godz. 9.00 w sali widowiskowej ŁDK. Koncert Laureatów Festiwalu odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2014 r. na Koncercie Kolęd. do pobrania - regulamin, karta zgłoszenia:

 karta zgloszenia festiwal koled.pdf (44.7 KiB)

 lista utworow - festiwal koled.pdf (35.0 KiB)

  regulamin festiwal koled 2014.pdf  (96.1 KiB)

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości