VI halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu WOKASu odbył się 15 marca w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Turniej uświetniły występy profesjonalnej grupy tanecznej Ol Stars. Organizatorzy przygotowali również konkursy dla kibiców.
W rozgrywkach wzięły udział drużyny:
Chotycze BS Kornica Rolnaft Szpaki Wokas Grzybek Łosicki L.O. Łosice Akant SiedlcePo zaciętej walce ustalono następujący porządek:
1 miejsce WOKAS 2 miejsce LO Łosice 3 miejsce Chotycze 4 miejsce Szpaki 5 miejsce Akant Siedlce 6 miejsce Bank Spółdzielczy w Kornicy 7 miejsce Grzybek Łosicki 8 miejsce Rolnaft
Gratulujemy sportowej postawy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z 6-cio godzinnego spotkania.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157651425917235]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze