Reklama

VI halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu WOKASu za nami

18/03/2015 15:46

VI halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu WOKASu odbył się 15 marca w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Turniej uświetniły występy profesjonalnej grupy tanecznej Ol Stars. Organizatorzy przygotowali również konkursy dla kibiców.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny:

Chotycze BS Kornica Rolnaft Szpaki Wokas Grzybek Łosicki L.O. Łosice Akant Siedlce

Po zaciętej walce ustalono następujący porządek:

1 miejsce WOKAS 2 miejsce LO Łosice 3 miejsce Chotycze 4 miejsce Szpaki 5 miejsce Akant Siedlce 6 miejsce Bank Spółdzielczy w Kornicy 7 miejsce Grzybek Łosicki 8 miejsce Rolnaft

Reklama

Gratulujemy sportowej postawy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z 6-cio godzinnego spotkania.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157651425917235]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości