75-lecie istnienia szkoły świętować będzie miejscowe I Liceum Ogólnokształcące. Na 5 października zaplanowano V Zjazd Absolwentów. Dyrekcja wraz z Komitetem Organizacyjnym Zjazdu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie.
Jubileusz będzie również okazją do wydania publikacji zawierającej historię placówki oraz wspomnienia o nauczycielach, pracownikach i wydarzeniach, jakie na przestrzeni lat miały miejsce w szkole. Do końca czerwca absolwenci łosickiego liceum mogą jeszcze przesyłać swoje wspomnienia, a przesłane teksty zostaną wykorzystane w publikacji przygotowywanej z okazji zjazdu. Prace należy wysłać na adres [email protected] lub I Liceum Ogólnokształcące, 08-200 Łosice, ul. Szkolna 3 z dopiskiem "V Zjazd Absolwentów I LO".

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze