Do naszej redakcji wpłynęło ostrzeżenie od jednej z mieszkanek Łosic. Pani Aneta ostrzega przed nieuczciwym pośrednikiem proponującym podpisanie umów na dostarczanie energii elektrycznej - Kamilem L. Mężczyzna wprowadza w błąd sugerując, że jest to jedynie zmiana taryfy na lepszą w ramach obowiązującej umowy, a w rzeczywistości daje do podpisania zupełnie nową umowę z nowym pośrednikiem.
Pani Aneta napisała: "Witam czy możecie napisać ostrzeżenie dla ludzi, że chodzi oszust po Łosicach i namawia ludzi na podpisanie umów z prądem, że jako niby przez 3 lata nie będzie zmian za światło, że zostaje się przy starej umowie niby, żeby nie było żadnych płatnych "esemesow" i korespondencji płatnych. To wcale nie jest prawdą, on chodzi i daje nowe umowy za prąd to oszust dzwoniłam do Białej i do Lublina."
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze