Reklama

Uroczystości 3-majowe w Łosicach

06/05/2019 14:02

Uroczystości 3-majowe rozpoczęła msza w intencji ojczyzny w koście Zygmunta Króla w Łosicach. Następnie poczty sztandarowe i uczestnicy wydarzenia, wraz z Orkiestrą Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki przemaszerowali wokół Rynku pod obelisk upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji, gdzie złożono kwiaty. W programie uroczystości znalazły się także przemówienia okolicznościowe oraz występy harcerzy i Zespołu Pieśni Tańca Ziemi Łosickiej. Wydarzenie zakończył Polonez w wykonaniu ZPiTZŁ, samorządowców, gości i mieszkańców.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157706949975091]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości