
W środę 6 czerwca przed godz. 16 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łosicach wpłynęło zawiadomienie o próbie popełnienia samobójstwa przez 43-letniego mieszkańca. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano patrol policji.
– Łosiccy policjanci odnaleźli i uratowali mężczyznę próbującego popełnić samobójstwo – mówił rzecznik prasowy policji Tomasz Zozula. – Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce bardzo szybko ustalili, gdzie przebywa mężczyzna. Zauważyli go wewnątrz zamkniętego domu. 43-latek miał założoną pętlą na szyi i chciał się targnąć na życie. Policjanci wybili okno i dostali się do wewnątrz. Po odcięciu mężczyzny udzielili mu pierwszej pomocy do przyjazdu pogotowia ratunkowego. 43-latek w stanie niezagrażającym życiu został zabrany do szpitala. Dzięki szybkiej i profesjonalnej interwencji nie doszło do tragedii. Okoliczności zdarzenia oraz motywy bada łosicka policja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze