Reklama

Ukradli kosztowności i pieniądze o wartości 9 tys zł.

23/10/2017 11:49

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdrzeniach:

Nietrzeźwy kierujący 19 października 2017 roku w miejscowości Makarówka, 24 letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował po drodze publicznej samochodem osobowym marki BMW będąc pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Włamanie do samochodu 19 października 2017 roku na parkingu samochodowym przy stacji paliw w miejscowości Ostromęczyn nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie osobowym marki Mercedes a następnie dokonali kradzieży saszetki z dokumentami, dwoma telefonami komórkowymi oraz pieniędzmi w kwocie około 850 złotych. Pokrzywdzonym jest obywatel Ukrainy.

Reklama

Nietrzeźwy motorowerzysta 20 października 2017 roku w miejscowości Nowa Kornica 67 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował po drodze publicznej motorowerem marki Romet znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdarzenie drogowe 21 października 2017 roku w miejscowości Sarnaki, 63 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem ciężarowym marki MAN wraz z przyczepą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego przyczepa zjechała na przeciwny pas ruchu gdzie uderzyła w pojazd marki Volvo, którym kierował 39 letni obywatel Białorusi. Kierującego Volvem z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Siemiatyczach. Sprawca wypadku był trzeźwy, został przewieziony do łosickiego szpitala.

Reklama

Włamanie do domu W okresie 21 - 22 października 2017 roku w Łosicach nieznani sprawcy poprzez wyważenie okna dostali się do domu jednorodzinnego skąd dokonali kradzieży pieniędzy i biżuterii. Pokrzywdzony 42 letni mieszkaniec Łosic oszacował wartość strat na 9 tysięcy złotych.

Wypadek drogowy 22 października 2017 roku w miejscowości Kózki nieznany sprawca kierując samochodem osobowym marki Audi z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni czym doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki Ford, którym kierował 35 letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łosicach. Sprawa wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Reklama

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości