Reklama

Ukradli arbuzy

31/07/2018 10:55

Kierujący pod działaniem alkoholu 24 lipca 2018 roku w miejscowości Różowa, 23 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował po drodze publicznej samochodem osobowym marki Mercedes będąc w stanie po użyciu alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,28 promila alkoholu.

Wypadek drogowy 25 lipca 2018 roku w miejscowości Ostromęczyn, 29 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki Ford podczas wyprzedzania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skręcającemu w lewo samochodowi marki Seat czym doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała kierująca Seatem, 23 letnia mieszkanka gminy Platerów. Oboje kierujący byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

Zatrzymany poszukiwany 29 lipca 2018 roku w miejscowości Niemojki policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w trakcie interwencji publicznej zatrzymali poszukiwanego, 36 letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został zatrzymany o osadzony w policyjnym areszcie skąd trafi do Zakładu Karnego.

Kradzież arbuzów W nocy 27/28 lipca 2018 roku w Łosicach z dwóch naczep samochodów ciężarowych, zaparkowanych na terenie bazy transportowej nieznany sprawca dokonał kradzieży arbuzów o wartości 600 złotych. Pokrzywdzonym jest łosicki przedsiębiorca.

Reklama

asp. szt. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości