W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji odnotowali następujące zdarzenia:
Nietrzeźwy kierujący W dniu 22 września 2014 roku w Łosicach na ul. Targowej policjanci łosickiej patrolówkizatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Vectra. W trakcie kontroli policjanci stwierdzili, że kierujący 52 letni mieszkaniec Łosic znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Kradzież z samochodu W okresie 19 – 23 września 2014 roku w miejscowości Mostów nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu ciężarowego dokonał kradzieży telefonów komórkowych, nawigacji GPS oraz obuwia o łącznej wartości 1000 złotych na szkodę 46 letniego mieszkańca powiatu siedleckiego.
Włamanie do garażu W okresie 23 24 wrzenia 2014r. w miejscowości Koszelówka nieznani sprawcy po wybicie szyby okiennej dostali się o środka garażu skąd dokonali kradzieży kosy spalinowej, akumulatora zestawu kluczy oraz lodówki o łącznej wartości 1200 złotych na szkodę 32 letniego mieszkańca gm. Stara Kornica.
Kradzież pieniędzy W dniu 24 września 2014 roku w Łosicach 25 letni mężczyzna z domu dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 250 tysięcy złotych na szkodę swojego ojca. W wyniku podjętych przez łosicką policję czynności przy współpracy ze stołecznymi policjantami na terenie Warszawy zatrzymano sprawcę kradzieży i odzyskano większość skradzionych pieniędzy. Sprawca już usłyszał zarzuty i otrzymał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
opracował st. asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze