Reklama

Uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach w Pałacu Prezydenckim

20/06/2018 15:37
Na zaproszenie pani Agaty Kornhauser-Dudy, honorowego patrona Letnich Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych uczestnicy zawodów w Katowicach wspólnie oglądali mecz Polska - Senegal w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego wraz z prezydentem Andrzejem Dudą i jego małżonką. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łosicach reprezentowało pięcioro lekkoatletów z trenerem Sławomirem Karbowiakiem. Foto i tekst: Sławomir Karbowiak [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157698193447225]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości