Na zaproszenie pani Agaty Kornhauser-Dudy, honorowego patrona Letnich Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych uczestnicy zawodów w Katowicach wspólnie oglądali mecz Polska - Senegal w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego wraz z prezydentem Andrzejem Dudą i jego małżonką. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łosicach reprezentowało pięcioro lekkoatletów z trenerem Sławomirem Karbowiakiem.
Foto i tekst: Sławomir Karbowiak
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157698193447225]
Komentarze