24 czerwca najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach odwiedzili łosicką komendę Policji. W czasie wizyty uczniowie poznali pracę policjantów zobaczyli radiowóz i jego wyposażenie, sprzęt policyjny do kontroli ruchu drogowego. Zwiedzili stanowisko kierowania gdzie zapoznali się z pracą oficera dyżurnego jednostki oraz policyjny areszt. Wizyta uczniów była również okazją do przeprowadzenia rozmowy na temat bezpiecznego spędzenia zbliżających się wakacji.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze