Reklama

U kolejnego mieszkańca powiatu zdiagnozowano COVID-19

25/06/2020 13:52

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łosicach poinformował o kolejnym potwierdzonym laboratoryjnie przypadku zachorowania na COVID-19 osoby z terenu powiatu. Według podanych informacji chorym jest starszy mężczyzna, który jest hospitalizowany w szpitalu zakaźnym w Siedlcach.

Obecnie kwarantanną domową objętych jest 216 osób z czego 21 trafiło do niej w ostatniej dobie. W izolacji domowej przebywa jedna osoba, a 10 objęto nadzorem epidemiologicznym z czego 2 w ostatniej dobie.  Jedna osoba jest obecnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości