Reklama

Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP w Łosicach

07/04/2014 13:12
5 kwietnia odbył się kolejny Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP  w Łosicach. W zawodach wzięło udział 6 drużyn Powiatu łosickiego.  Po emocjonujących rozgrywkach ustalono następujący porządek miejsc. VI miejsce Skol-drew V miejsce Starsi Panowie IV miejsce Korniki Volley III miejsce Convent II miejsce Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach I miejsce Sparta Organizatorzy serdecznie dziękuję wszystkim drużynom za udział w zawodach. Jak mówi Edyta Kucewicz, współorganizatorka Turnieju, pomysłodawcy są "zadowoleni, że te turnieje cieszą się dużą popularnością wśród Amatorów Siatkówki". Fundatorem nagród był Prezes ZNP pan Dariusz Chomiuk. Organizatorami nauczyciele wf Gimnazjum Nr 2 w Łosicach. Informacja i foto: Edyta Kucewicz [nggallery id=178]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości