Reklama

Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Łosicach

27/01/2014 16:27
25 stycznia odbył się kolejny Turniej Siatkówki Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Łosicach. W zawodach wzięło udział 7 drużyn Powiatu Łosickiego. Edyta Kucewicz, jeden z organizatorów i pomysłodawców Turnieju tak mówi o tym sportowym przedsięwzięciu. Skąd macie środki na organizację Turnieju? Tak jak poprzednio drużyny startujące w turnieju wpłaciły wpisowe. Z pieniędzy tych zakupione zostały puchary, medale, pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek, reszta kwoty zawsze przeznaczana jest na potrzeby szkoły w zakresie sportu. Co daje Wam udział w tym projekcie? Przede wszystkim chciałabym podziękować uczestnikom za udział w Turnieju, a także za propagowanie tej dyscypliny w naszym powiecie. Dzięki Turniejowi mamy szansę na aktywne spędzenie czasu wolnego, rozwój sportu amatorskiego, integrację amatorów tej dyscypliny w mieście i regionie, a także wsparcie finansowe na zakup potrzebnego sprzętu sportowego. Pomysł naszym zdaniem jak najbardziej słuszny i oczywiście gratulujemy. Po zaciętych meczach klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco: VII miejsce Gimnazjum Nr 2 w Łosicach VI miejsce Convent V miejsce Starsi Panowie IV miejsce Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach III miejsce Skol-drew II miejsce Sarnaki I miejsce Sparta Foto: Edyta Kucewicz [nggallery id=134]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości