Na najbliższą niedzielę w Platerowie zaplanowano Turniej Piłki Nożnej z okazji 5-lecia Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej. - Zachęcamy do udziału w turnieju. Tego dnia nie zabraknie też dodatkowych atrakcji dla dzieci. Będą gry i zabawy, animacje, dmuchańce oraz inne niespodzianki - wyjawia Karol Juszyński, dyrektor GOK w Platerowie.
Komentarze