W imieniu Organizatorów zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Drużyny MŁODZIKÓW 2004 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, który odbędzie się 11 lutego w hali sportowej ZSZ Nr 1 w Łosicach o godz. 9.30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze