Reklama

Tulipanowy Dzień Kobiet

27/03/2024 14:21

16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Platerowie odbył się "Tulipanowy Dzień Kobiet". Organizatorami wydarzenia była Gmina Platerów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

W programie były występy muzyczne artystów działającym przy GOK a Gwiazdą wydarzenia był koncert Pani Magdy Steczkowskiej.

Wszystkie Panie otrzymały pamiątkowe tulipany oraz babeczki. Patronat medialny objęło Łosice Info oraz Kurier Podlaski Głos Siemiatycz.

Reklama

Zdjęcia Olga Omelańczuk

[gallery ids="112385,112386,112387,112388,112389,112390,112391,112392"]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości