16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Platerowie odbył się "Tulipanowy Dzień Kobiet". Organizatorami wydarzenia była Gmina Platerów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie.
Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.
W programie były występy muzyczne artystów działającym przy GOK a Gwiazdą wydarzenia był koncert Pani Magdy Steczkowskiej.
Wszystkie Panie otrzymały pamiątkowe tulipany oraz babeczki. Patronat medialny objęło Łosice Info oraz Kurier Podlaski Głos Siemiatycz.
Zdjęcia Olga Omelańczuk
[gallery ids="112385,112386,112387,112388,112389,112390,112391,112392"]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze