Reklama

Trwają prace na białym orliku

10/12/2012 15:21
Praca wre, przedstawiamy Wam kilka fotografii z Białego Orlika. fotogsk [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod6.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/lod7.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half]                          
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości