Reklama

TRENING I SPOTKANIE Z MISTRZEM POLSKI W MARATONIE (29 XI 2017 r.)

01/12/2017 10:53

Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łosicach, którzy uprawiają lekką atletykę odbyli 29 listopada trening, który poprowadził mistrz Polski w maratonie Artur Kozłowski. W treningu uczestniczył też Maciej Topczewski, przedstawiciel firmy Sii Sp. z o.o. oraz absolwent Ośrodka, lekkoatleta – brązowy medalista mistrzostw świata IPC na 800 m – Sylwester Jaciuk.

Po treningu odbyło się spotkanie, podczas którego Artur Kozłowski opowiedział o swojej karierze sportowej, treningach i starcie w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Następnie sportowcy z trenerem Sławomirem Karbowiakiem pochwalili się swoimi wieloma sukcesami i osiągnięciami sportowymi. Na zakończenie spotkania obaj panowie przekazali naszej placówce odzież sportową od pracowników Firmy Sii sp. z o.o.

Tekst i foto: Iwona Wysokińska [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157690360166925]    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama