Reklama

Transmisja koncertu ANDRÉ RIEU - wygraj bilety

17/09/2021 07:57

W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na koncert ANDRÉ RIEU, którego transmisję zaplanowano na 22 września o godz. 18.00. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na te wydarzenie. 

Rozłąka była długa, ale holenderski król walca nie zapomniał o polskich fanach. Maestro André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa chcą być z Wami znowu razem! Dlatego przygotowali wspaniały – skrzący się piękną muzyką, uśmiechem i tańcem – kinowy koncert Znowu razem! Składają się na niego ulubione hity Maestra. Zobaczymy najciekawsze fragmenty koncertów danych przez André i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku. Część z nich nie była dotąd pokazywana w kinach. Ponadto André opowie kinowym widzom o ostatnich miesiącach jego aktywności. W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti, Lou Bega i duet Los Del Río. Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Uwaga: Koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-ray, można go zobaczyć jedynie w kinie. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości