Reklama

Tragiczny finał rodzinnej awantury

08/08/2016 07:56

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie ciągnika rolniczego W okresie 29 lipca – 1 sierpnia 2016 roku w miejscowości Krasna nieznany sprawca wsypał piach do zbiornika paliwa, układu chłodniczego i układu smarującego ciągnika rolniczego marki Ursus C-330 oraz kombajnu zbożowego Johan-Deere powodując szkody na kwotę 5 000 złotych. Pokrzywdzonym jest 53 letni mieszkaniec gminy Huszlew.

Kradzież portfela 1 sierpnia 2016 roku w sklepie spożywczym w Łosicach nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 34 letniej mieszkanki Zbuczyna, z torebki pokrzywdzonej dokonał kradzieży portfela z pieniędzmi, dokumentami oraz kartą płatniczą. Wartość strat wynosi 1000 złotych.

Reklama

Nietrzeźwy sprawca kolizji 2 sierpnia 2016 roku w Łosicach na ulicy Rynek 59 letni mieszkaniec Łosic kierując samochodem osobowym marki Seat uderzył w tył zaparkowanego pojazdu marki VW Touareg następnie nie zatrzymując auta oddalił się w kierunku ulicy Piłsudskiego gdzie po drodze uszkodził jeszcze dwa znaki drogowe. Sprawca został zatrzymany przez patrol policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

Włamanie do remizy W okresie 28 lipca – 3 sierpnia 2016 roku w miejscowości Lipno nieznani sprawcy po otwarciu okna dostali się do remizy OSP skąd dokonali kradzieży czajnika elektrycznego. Wartość strat została oszacowana na 120 złotych.

Reklama

Tragiczny finał awantury 6 sierpnia 2016 roku w Łosicach podczas awantury rodzinnej 58 letni mężczyzna został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej przez żonę. Mężczyzna zmarł przed przybyciem pogotowia ratunkowego. Według relacji kobiety w trakcie awantury mąż, który znajdował się pod działaniem alkoholu sam nadział się na trzymany przez nią nóż kuchenny. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. 53 letnia kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty. Może jej grozić kara do 25 lat pozbawienia wolności.

Wypadek drogowy 7 sierpnia 2016 roku na odcinku trasy DK-19 Kózki – Sarnaki 22 letni mieszkaniec Siedlec kierując samochodem osobowym marki Land Rover na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia kierujący doznał poważnych obrażeń ciała. Nieprzytomny został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Siemiatyczach skąd śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. Policja bada okoliczności wypadku.

Reklama

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości