Reklama

Tragiczna środa- 26.09.2012 r.

27/09/2012 16:00
Wczorajszy dzień od samego rana zapowiadał się fatalnie. Duża mgła, śliska nawierzchnia, niska temperatura oraz nieostrożność kierowców były przyczyną 3 wypadków w tym jednego śmiertelnego. Około godziny 6.30 doszło do pierwszego zdarzenia. Na drodze krajowej nr 19 około 5 km od Łosic, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście wszystkie 4 osoby przeżyły. Tylko jedna odniosła poważniejsze obrażenia. W tym samym czasie doszło także do niegroźnego wypadku w okolicy Ostromęczyna. Do najgorszego wypadku doszło około godziny 13.00 na drodze nr 811 pomiędzy Sarnakami a Grzybowem. Z nieznanych przyczyn kierujący pojazdem zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Samochód stanął w płomieniach. Mężczyzna zginął na miejscu. Wszystkich kierowców prosimy o ostrożną jazdę. Poniżej zdjęcia ze śmiertelnego wypadku.

Zdjęcia KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości