Setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę w Łosicach świętowana była hucznie. Wieczernica, sztafeta niepodległościowa, wspólne sadzenie dębu, kapsuła dla potomnych, ławeczka niepodległościowa, happeningi, koncerty a nawet wspólne tańczenie Poloneza na rynku i morsowanie w miejskim zalewie to tylko niektóre z działań w jakie włączyli się mieszkańcy miasta.
Uroczystości 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęła w Łosicach "Listopadowa Noc Niepodległości" w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika. W zorganizowanej wieczornicy uczestniczyła społeczność szkolna, rodzice, zaproszeni goście i mieszkańcy miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze